SÖYLEŞİ
CAN ALMANAK 2015

“Can Almanak 2015” için düzenlenen ücretsiz söyleşi ve imza gününde Yekta Kopan, Sibel Oral ve Zeynep Miraç SanatMahal'de sizlerle olacak.

 

CAN ALMANAK 2015

“ Sanatın sesi hafızamızdan silinmesin.”

2015’TE KÜLTÜR SANAT DÜNYASINDA NELER OLDU?

Can Yayınları, kültür-sanat dünyasını yakından takip etmek isteyenler için çok özel bir çalışmaya imza attı: “Can Almanak 2015”

Kütüphanelerde dikkat çekecek bir cilde, gün boyu yanınızda taşıyabileceğiniz bir boyuta ve kültür sanat olaylarını sansürsüz ele alan bir içeriğe sahip olan “Can Almanak 2015” hafızasını taze tutmak isteyenler için harika bir kaynak. 2015 yılı boyunca kültür-sanat dünyamızda yaşanan olaylar, dikkat çekici gelişmeler, ödüller,  aramızdan ayrılanlar ve çok daha fazlası, tarih sıralamasıyla karşımızda. Özel fotoğraflar ve Pınar Kür, Ahmet Ümit, Metin Akpınar, Arif Keskiner, Seçkin Selvi, Kerem Görsev, Karin Karakaşlı, Metin Üstündağ, Sırma Köksal, Cem Erciyes gibi usta kalemlerden özel yazılar, bütün yılı değerlendirmemizi sağlıyor.

Sansürsüz kültür-sanat yıllığı alt başlığıyla yayınlanan “Can Almanak 2015” Yekta Kopan’ın bir projesi. Almanak,Yekta Kopan, Zeynep Miraç, Sibel Oral ve Emre Taylan’dan oluşan bir ekibin imzasını taşıyor. Muhsin Akgün’ün görsel editörlüğünü, Hüseyin Sandık’ın tasarımını, Aret Bedik Şahumyan’ın tasarım uygulamasını yaptığı çalışmanın geniş bir yayın kurulu var.

“Can Almanak 2015” yılın son günlerinde kültür-sanat dünyasının parçası olmak isteyen herkesin hem kendisine hem de dostlarına vereceği en güzel hediyelerden biri.

FOTOĞRAF VE VİDEOLARProje
Yekta Kopan
Yayına Hazırlayanlar
Yekta Kopan, Zeynep Miraç, Sibel Oral, Emre Taylan
Sayfa sayısı
255
Yayın tarihi
17 Aralık 2015
ETKİNLİK
ÜCRETSİZDİR
28 OCAK 2016 19:00