ATÖLYE
DANS ATÖLYESİ

DANS ATÖLYESİ

Bu sezon atölyemizde birbirinden farklı dans türleriyle hayatınıza anlam katmaya devam edeceğiz. Sizin de bu eğlencenin ve sporun tadında varın. Hayatınızdaki güzel anları unutulmaz anılara dönüştürmeye hazır mısınız?

Yediden yetmişe herkesin katılabileceği kursumuzda; SALSA, BACHATA, TANGO, CHA CHA, MERENGUE, KİZOMBA, HİP HOP, ZUMBA, YÖRESEL DANS, DÜĞÜN DANSI VE ÇOCUK DANS eğitimleri verilecektir.

NOT; Bahsi geçen eğitimler haricindeki dans türleri hakkında Atölye Yürütücümüzden bilgi alabilirsiniz.

 

ATÖLYENİN EĞİTİM DETAYLARI

  • Eğitimler 1 ders 1 pratik saati uygulaması ile haftada 2 gündür.

  • Eğitim süresi 1-1,5 saat aralığındadır.

  • Sezon sonunda katılım yapan öğrencilerimiz yapacakları gösteri ile bir sezon boyunca öğrendiklerini sergileme şansı bulacaklardır.

 

Nasıl Başvurabilirim?

Dans atölyemizin başlangıç tarihi 20.09.2017’dir. Başlangıç tarihimizden itibaren eğitimlerimize katılmak istediğiniz herhangi bir zaman diliminde SanatMahal atölye yürütücümüzden ve gişeden bilgi alabilir başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Katılımcı Sayısı

En az 10, en fazla 16 Kişi.

 

Kimler Katılabilir

Çocuk eğitimlerimiz için minimum 6 yaş,

Yetişkinler için yaş sınırlaması yoktur.

 

Eğitim Gün ve Saatleri

Eğitim günleri, katılımcılara uygun ortak gün ve saatlere göre belirlenmektedir.

 

Ücret

Aylık/100 TL

Kampanyalarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

ATÖLYE YÜRÜTÜCÜSÜ

Barbaros Alkan

Türkiye Dans Sporları Federasyonu Antrenörü Barbaros Alkan, dans hayatına 1999-2000 yıllarında Turizm Lisesi okurken il dışı stajlarında katıldığı animasyon programlarıyla başladı.2005 yılında Muğla Üniversitesi Turizm İşletmeciliğini kazandı. Aynı yıl Emek Tiyatrosu’nda oyunculuk çalışmalarına katıldı, Muğla Üniversitesi dans topluluğunda sosyal Latin dansları ile tanıştı.

2006 yılında Muğla Belediye Tiyatrosu’nda oyunculuğa devam etti.

2008 yılında Akşam Sanat Okulu tiyatro topluluğunda yönetmen asistanlığı yaptı, tiyatro oyuncularına dans eğitiminde katkıda bulundu. Sonrasında İstanbul’da oyunculuk ve dans kariyerine devam etti.

2010 yılında Uludağ Üniversitesi İşletme bölümünde eğitimine devam ederken Arya Dans ve Sanat Akademiyi kurdu.

2014 yılında TDSF 2. Kademe antrenörlüğe yükseldi. Birçok festival ve organizasyonda görev aldı, katıldığı birçok yarışmada başarı elde etmiştir. Kendisi gibi dansa uzun yıllardır emek veren eşi Tuba Alkan ile 2017-2018 sezon eğitimlerine devam edecektir.  ‘’Kendini keşfet ‘’ düşüncesi ile insanların neler yapabileceklerini onlara göstermeyi amaç edinen Barbaros Alkan, dans gibi eşsiz bir sanatı yaymaya çalışmaktadır.

Kimler Katılabilir
Çocuk eğitimlerimiz için minimum 6 yaş, Yetişkinler için yaş sınırlaması yoktur.
Katılımcı sayısı
Minimum 10, maksimum 16 katılımcı.
Başlangıç Tarihi
20 Eylül 2017
Ücret
Aylık / 100 TL

BAŞVURU İÇİN:
0224 483 21 62
atolye@sanatmahal.com.tr